Енеїда. Наталка Полтавка. Москаль-чарівник

• Издательство:БАО
  • Год:2011

«Біда не по дерев'ях ходить, І хто ж її не скуштовав? Біда біду, говорять, родить, Біда для нас - судьби устав!»

До книжки ввійшли бурлескно-травестійна поема «Енеїда» та п’єси «Наталка Полтавка» і «Москаль-чарівник», що належать перу видатного класика української літератури Івана Петровича Котляревського. Ці твори вплинули на подальший розвиток вітчизняної літератури. Козаки-троянці стали втіленням національного духу й лицарської слави, а їхні пригоди — зображенням поневірянь запорожців після зруйнування Січі. Наталка Полтавка і москаль-чарівник — улюблені персонажі українського національного театру. Обо всём этом и не только в книге Енеїда. Наталка Полтавка. Москаль-чарівник (Иван Котляревский)

Рецензий на книгу «Енеїда. Наталка Полтавка. Москаль-чарівник» пока нет. Уже прочитали? Напишите рецензию первым

Отзывов о книге «Енеїда. Наталка Полтавка. Москаль-чарівник» пока нет. Оставьте отзыв первым

«Енеїда. Наталка Полтавка. Москаль-чарівник» Иван Котляревский

«Коли чого в руках не маєш, То не хвалися, що твоє; Що буде, ти того не знаєш, Утратиш, може, і своє.»

«Енеїда. Наталка Полтавка. Москаль-чарівник» Иван Котляревский

К сожалению, в данный момент издания нет в продаже :(