Відьмак. Останнє бажання. Книга 1

«Не корч гримас, які не пасують до твого типу вроди й масті.»

Від Яруги до Драконячих гір мандрує один з останніх відьмаків – Ґеральт із Рівії. Він зустрічає людей та істот, які чимось дуже нагадують персонажів відомих казок, і намагається зрозуміти, чи залишилося в ньому самому хоч щось від людини. А може, він – тільки додаток до двох своїх мечів: звичайного залізного та відьмачого, з карбованим руків’ям та срібним клинком, який колись стане для нього мечем призначення… Обо всём этом и не только в книге Відьмак. Останнє бажання. Книга 1 (Анджей Сапковський)

Рецензий на книгу «Відьмак. Останнє бажання. Книга 1» пока нет. Уже прочитали? Напишите рецензию первым

4.5

«Відьмак. Останнє бажання. Книга 1» Анджей Сапковський

Ну что могу сказать? Впечатлило больше, чем я думала. Хоть первая часть и мало рассказывает про Геральта, она дает ясное представление о самом мире, в котором он живет. Меня как любителя сказок на новый лад зацепило. Читать далее

Immortelle Wind Immortelle Wind09/10/2017

«Кажуть, мовчання - золото. Може. Не знаю, чи того воно варте. Разом із тим, свою ціну воно має. За нього треба платити.»

«Відьмак. Останнє бажання. Книга 1» Анджей Сапковський

«- У кожній казці є дещиця істини, - тихо сказав відьмак. - Кохання і кров. Обоє мають потужну міць. Маги та вчені сушать собі над тим голови вже багато років, але не дійшли жодного висновку, крім того, що... - Що - що, Геральте? - Кохання має бути справжнім.»

«Відьмак. Останнє бажання. Книга 1» Анджей Сапковський

К сожалению, в данный момент издания нет в продаже :(