З цього можна зробити кілька оповідань

«На одинадцятиріччя тато подарував мені годинник. На внутрішньому боці ремінця я записував формули щастя. Найдивнішою була "читання-фрукти-незнані країни". Найпростіша — "спокійна совість-улюблені люди-своє місце". А остання — "рух-любов-природа". »

Повість Прохаська - адреналіновий удар і водночас удар нижче пояса. Діє навіть на фізичному рівні. Спричиняє стан небезпечно сильного сп'яніння та відчуття спраги. Хочеться ще і ще.
Софійка Андрухович. Обо всём этом и не только в книге З цього можна зробити кілька оповідань (Тарас Прохасько)

«З цього можна зробити кілька оповідань» Тарас Прохасько

Книга включает в себя две части - две небольших повести. Прохасько рассказывает о своей жизни в Делятине, во Львове, Теронполе... И всё это под музыку Тома Уэйтса и на фоне Карпат. Написано очень проникновенно и душевно, как будто тебе это рассказывает друг за чашкой... Читать далее

«З цього можна зробити кілька оповідань» Тарас Прохасько

Прекрасна книга для натхнення, поїздок в метро, дитячих спогадів, смакування слів та бажання поїхати в гори в стару хату. Читать далее

kolotylka kolotylka23/10/2015

«На одинадцятиріччя тато подарував мені годинник. На внутрішньому боці ремінця я записував формули щастя. Найдивнішою була "читання-фрукти-незнані країни". Найпростіша — "спокійна совість-улюблені люди-своє місце". А остання — "рух-любов-природа".»

«З цього можна зробити кілька оповідань» Тарас Прохасько

«Одноразова найдешевша запальничка, якщо на неї звернути увагу, діє, як щоденна перепустка до літературної практики. Навчившись описувати, якою могла би бути твоя запальничка, ти отримаєш усі можливі запальнички світу. Потреба триматися за якісь речі зникне аж тоді, коли зможеш уявити собі, якими можуть бути на доторк ті, яких торкнутися ніколи не матимеш змоги. І зрозумієш, що лише те, що в уяві, є найповнішою, найпевнішою власністю.»

«З цього можна зробити кілька оповідань» Тарас Прохасько

К сожалению, в данный момент издания нет в продаже :(