Count Vlad: Activity Book

• Год:2007

Alfred held the telegram under the lamp and started reading: "Dracula Village 10th November, 1895. Will always remember my visit to England and particularly meeting you and your remarkable friend who knows so much about bats. I have bad news. I am dying and badly in need of your help. I wish to clear the Dracula name before I leave this world. Please come quickly". Обо всём этом и не только в книге Count Vlad: Activity Book (Jenny Dooley)

Отзывов о книге «Count Vlad: Activity Book» пока нет. Оставьте отзыв первым

Цитат из книги «Count Vlad: Activity Book» пока нет. Добавьте цитату первым

Если Вы не читали книгу «Count Vlad: Activity Book», Вы можете купить её в магазинах:

Book24 414

На маяк