Teach Yourself VISUALLY Flash 5

The only full-color book on Flash, the Web standard for vector graphics and animation, Teach Yourself Flash® 5 VISUALLY® shows visual learners how to add pizzazz to Web sites. Hundred of oversized screenshots with concise captions show youhow to create pulsing musical tracks, monster sound effects, gorgeous animations, innovative interfaces, and more. Обо всём этом и не только в книге Teach Yourself VISUALLY Flash 5 (Sherry Willard Kinkoph)

Отзывов о книге «Teach Yourself VISUALLY Flash 5» пока нет. Оставьте отзыв первым

Цитат из книги «Teach Yourself VISUALLY Flash 5» пока нет. Добавьте цитату первым

Если Вы не читали книгу «Teach Yourself VISUALLY Flash 5», Вы можете купить её в магазинах:

Бремя нашей доброты

«Бремя нашей доброты» Ион Друцэ